Válaszra vár

Közepén hiányos , megsüllyedt közmű

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023. 11. 27.

Magyar Telekom válasza:

A Magyar Telekom nyomvonal a járdában a kerítések közelében van, nem tudjuk, hogy került rá a Telekom fedlap, de maga az alépítmény nem Magyar Telekom. Az e-kozmu alapján a Vodafone-nak van még ott hálózata.

_____________________

XI. Sasadi út 118. elött a Telekom fedlapjának hiányzik a közepe és a járda síkjához képest megsüllyedt. Kérjük javítását, köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sasadi út 118

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "XI.Sasadi út 118 elött a Telekom fedlapjának hiányzik a közepe és a járda síkjához képest megsüllyedt. Kérjük javítását , köszönjük."-ról "FRISSÍTÉS 2023. 11. 27. Magyar Telekom válasza: A Magyar Telekom nyomvonal a járdában a kerítések közelében van, nem tudjuk, hogy került rá a Telekom fedlap, de maga az al...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Vodafone"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Magyar Telekom nyomvonal a járdában a kerítések közelében van, nem tudjuk, hogy került rá a Telekom fedlap, de maga az alépítmény nem Magyar Telekom. Az e-kozmu alapján a Vodafone-nak van még ott hálózata.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Rákó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányos , lyukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére