Megoldott

Kétirányú kerékpározás engedélyezett, de hiányoznak a táblák

Kedves Járókelő!

A Bessenyei utca Pappas szalon előtti szakasza korábban át lett alakítva kétirányú kerékpározásra alkalmasan, a parkolók át lettek festve és külön kerékpároslámpa is felkerült a Kárpát utca - Bessenyei utca kereszteződésébe.
Egy felújítás óta viszont hiányoznak a kiegészítő táblák, az "Egyirányú utca" alatt a "kivéve kerékpár" és a "Behajtani tilos" alatt a "kivéve kerékpár" táblák, de a kerékpároslámpa továbbra is fent van, üzemel, a parkolók továbbra is a kétirányú kerékpározásnak megfelelően vannak festve.
Kérjük, hogy kerüljenek vissza a korábban ott levő kiegészítőtáblák, hogy ismét szabályos legyen a kerékpárosközlekedés, hiszen biztonságosnak most is biztonságos a kialakítás.

Köszönettel:
István

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Bessenyei u. 4

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes visszajelzése alapján,
    Köszönjük az együttműködést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét. A XIII. ker. Bessenyei utcában a kétirányú kerékpározást megengedő jelzőtáblák pótlása megtörtént.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Frenyó István Henrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Meder utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ipoly utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére