Megoldott

Jobbra mi van?

FRISSÍTÉS 2023. 12. 11

Budapest Közút válasza:
"A bejelentést intézkedésre továbbítottuk a BKM Nzrt. FŐKERT Kertészeti Divíziója felé."

--------------

A növényzet továbbra is belelóg a táblákba a főváros rengeteg pontján, ez itt épp az M6-6-os csomópont. Szervezzünk iskolai csoportokat létrával és fűrészekkel, vagy előbb-utóbb láthatóak lesznek az irányjelző és sebességhatár táblák?

Probléma helyszíne
9XJ5+CR Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszínen elvégezték munkatársaink a KRESZ-táblákat takaró növényzet metszését.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FŐKERT...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "A növényzet továbbra is belelóg a táblákba a főváros rengeteg pontján, ez itt épp az M6-6-os csomópont. Szervezzünk iskolai csoportokat létrával és fűrészekkel, vagy előbb-utóbb láthatóak lesznek az irányjelző és sebességhatár táblák?"-ról "FRISSÍTÉS 2023. 12. 11 Budapest Közút válasza: "A bejelentést int...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés nevét "JOBBRA MI VAN?"-ról "Jobbra mi van?"-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bártfai András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fák, bokrok rossz helyen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Illatos út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely a körúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széttört a pad a MOM kutyafuttatóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    F2QC+X4V Kutyafuttató (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére