Megoldott

Kitört oszlop

VII kerület Bajza utcában kitört még egy virágtartó oszlop.
Kérnénk javitását/elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Bajza u. 1-9

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    elvitték, köszi!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu

    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00134144

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással a fentemlített azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy a bejelenté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kerek fedlap előtt megsüllyedt viakolor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Garay tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányos járdaburkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Garay tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Garay utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére