Megoldatlan

Zaj hajnalban

Anonim Járókelő

A 3. kerületi Gyűrű utcában rendszeresen hajnali 5-6 óra magasságában érkezik meg a kukás autó, hogy elszállítsa a szemetet. Mindamellett, hogy nagyon hálásak vagyunk ezért, szeretnénk kérni, hogy emberi időben történjen az elszállítás. Ez lakó-pihenő övezet, és az, hogy hétvégén is hajnali 5 kor zajong az autó, véleményünk szerint elég problémás. Ráadásul a pirossal jelölt szakaszok esetében tolatva közlekednek be az utcába, így 1-2 perc sípolás után következik a földrengés szerű zaj, a hatalmas kukák többszöri beborítása az autóba. Garantált riasztó ébresztés ez a környék lakóinak.

Kérjük, hogy ütemezzék át az elszállítást, mert ez így élhetetlen, több százan laknak ezekben a házakban, és kétlem, hogy 5-kor szeretnének kelni. Köszönjük szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gyűrű u. 16

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy sajnos nem áll módunkban módosítani a hulladékszállítás időpontját a bejelentett területen. Az, hogy az egyes járatokat rugalmas keretek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Koszos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Rétköz u., Eleven Center (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Fán akadt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére