Megoldásra vár

Kint maradt a régi forgalmi rend táblája

A Szent István körúton a Nyugati felé az új forgalmi rend szerint most 2 sáv van, és a szélén egy „BKK” sáv, ennek ellenére a Szemere utca után kint maradt a régi forgalmi rend táblája, ami azt mutatja, hogy a két sáv jobbra húzódik.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent István krt. 20

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • János Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Változatlanul kint van.
  • János Péter visszajelzésére vár.

  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. ker. Szent István körúton kint felejtett ideiglenes jelzőtábla eltávolításáról Társaságunk gondoskodni fog. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPES
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • János Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére