Válaszra vár

Cserhalom utca mocska

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.02.13

Bejelentő visszajelzése:
"Az utca déli szakaszán láthatóan összeszedték a szemetet, de az északi részén még továbbra is mocsok van."

---------

FRISSÍTÉS: 2023.12.19.
Bejelentő visszajelzése:
Nos, nem végezték el a takarítást. Komplett ágy, autógumik, szemétbála és úgy általában rengeteg-rengeteg szemét van az út menti zöld sávban.

-----------
FRISSÍTÉS: 2023.12.03.
XIII. kerület válasza:
Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a terület teljes takarítását legkésőbb december 8-ig elvégzik.

-------------
FRISSÍTÉS: 2023.11.27.
Bejelentő visszajelzése:
"Néhány nagyobb szemetet valóban összeszedtek, de továbbra is rengeteg szemét van az út menti zöld sávban. Ez így nincs megoldva."
--------------
FRISSÍTÉS: 2023.11.26.
Önkormányzati válasz:
"Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a takarítást november 23-án elvégezték.
Köszönöm, hogy figyel lakókörnyezetére és segíti munkánkat."

---------------------------
A Cserhalom utca mentén óriási szemétkupacok vannak. Hamarosan beköltöznek a lakóparkba a lakók, bizonyára nem fog tetszeni nekik a látvány.
Kérem takarítsák el!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Úszódaru utca

Hozzászólások

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.12.19. Bejelentő visszajelzése: Nos, nem végezték el a takarítást. Komplett ágy, autógumik, szemétbála és úgy általában rengeteg-rengeteg szemét van az út menti zöld sávban. ----------- FRISSÍTÉS: 2023.12.03. XIII. kerület válasza: Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az utca déli szakaszán láthatóan összeszedték a szemetet, de az északi részén még továbbra is mocsok van.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is óriási mocsok van. A gumik ugyanúgy kint vannak egy kupacban az út mellett. Úgy tűnik még nem történt meg a takarítás.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a szemetet legkésőbb december 29-ig eltakarítják.

    Köszönöm, hogy figyel lakók
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.11.27. Bejelentő visszajelzése: "Néhány nagyobb szemetet valóban összeszedtek, de továbbra is rengeteg szemét van az út menti zöld sávban. Ez így nincs megoldva." -------------- FRISSÍTÉS: 2023.11.26. Önkormányzati válasz: "Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és vi...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nos, nem végezték el a takarítást. Komplett ágy, autógumik, szemétbála és úgy általában rengeteg-rengeteg szemét van az út menti zöld sávban.
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a terület teljes takarítását legkésőbb december 8-ig elvégzik.

    Köszönöm, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "A Cserhalom utca mentén óriási szemétkupacok vannak. Hamarosan beköltöznek a lakóparkba a lakók, bizonyára nem fog tetszeni nekik a látvány. Kérem takarítsák el!"-ról "FRISSÍTÉS: 2023.11.27. Bejelentő visszajelzése: "Néhány nagyobb szemetet valóban összeszedtek, de továbbra is rengeteg szemét van az út menti zöld s...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Néhány nagyobb szemetet valóban összeszedtek, de továbbra is rengeteg szemét van az út menti zöld sávban. Ez így nincs megoldva.
  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a takarítást november 23-án elvégezték.
    Köszönöm, hogy figyel lakókörnyezetér
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére