Megoldásra vár

árok a megállóban

Anonim Járókelő

XI. Rétköz utca 5 előtti buszmegállóban a lefelé oldalon 1 méteres!!! 10cm mély!!! óriáskátyú meg pár kisebb pusztítja mindennap a buszok futóművét. Ezt idén már javították csak nem megfelelő technikával ezek szerint.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rétköz u. 7

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kátyú és repedés 2 sávban is

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Irinyi József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Régi kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feltáró kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Savoya Park (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére