Megoldásra vár

Veszélyes kerítés

Anonim Járókelő

Cinkotán a Vidámvásár utcai buszmegállóban a sínek és a buszmegálló közötti kerítés hónapok óta meg van rongálva, az emberek a síneken keresztül másznak át a buszmegállóhoz. Kérem az életveszélyes állapotot megszüntetni!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Vidámvásár utca

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0053201/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00134072

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban az illetékes MÁV-HÉV Zrt. állásfoglalása alapján tájéko...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére