Megoldott

Blaha Lujza tér

FRISSÍTÉS 2023.11.28.
FÖRI válasza:
A beadványt illetékesség hiányában Budapest Józsefváros Önkormányzat Polgármesteri
Hivatala Közterület-felügyeleti Ügyosztály (1084 Budapest, Német u.15.) részére további intézkedés megtétele céljából átteszem.

---
A Blaha Lujza téri kerékpársávot előszeretettel használják rakodásra, emiatt elég nehéz kerékpárral közlekedni ezen a szakaszon. Kérem, hogy az illetékes tegye biztonságosabbá ezt a szakaszt.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Blaha Lujza tér M

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes ígérete szerint öbbet fogják ellenőrizni a helyszínt.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Az alábbi választ kérjük a bejelentéshez feltölteni:

    „Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a jelzését! Utasítottuk úgy a térfigyelő központ vezetőjét, mint a közterület-felügyelői állományt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "A Blaha Lujza téri kerékpársávot előszeretettel használják rakodásra, emiatt elég nehéz kerékpárral közlekedni ezen a szakaszon. Kérem, hogy az illetékes tegye biztonságosabbá ezt a szakaszt."-ról "FRISSÍTÉS 2023.11.28. FÖRI válasza: A beadványt illetékesség hiányában Budapest Józsefváros Önkormányzat Polgármesteri Hi...

  • R eni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Futó utcai benzinkútnál járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Futó utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Losonci tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére