Megoldásra vár

gyalogos lampa nem mukodik

gyalogos lampa nem mukodik a filler es a garas utca sarkan honapok ota.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Fillér u. 33

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a II. Fillér utca - Garas utca csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Fo...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gaal Hajnalka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére