Válaszra vár

10 db kátyú

FRISSÍTÉS: 2024.05.17.

A bejelentő visszajelzése:
„eddig nincs változás”

-----

10 db kátyú Német u elején parkolósáv felé eső rész. jobb oldal

József és Német u sarkától az iskola bejáratáig

Kérjük a javítást!

Budapest, Német u. 14, 1084 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Német u. 14

Hozzászólások

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "10 db kátyú Német u elején parkolósáv felé eső rész. jobb oldal József és Német u sarkától az iskola bejáratáig Kérjük a javítást! Budapest, Német u. 14, 1084 Hungary"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.17. A bejelentő visszajelzése: „eddig nincs változás” ----- 10 db kátyú Német u elején parkolósáv felé es...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás, még akkor lett jelentve amikor nem volt 0 fok alatt a hőmérséklet.

    -2023. november 21.
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a megkeresést.

    A burkolati hibák javítása, időjárás függvényében, folyamatosan zajlik.

    Kérjük szíves türelmüket.

    Tisztelettel,

    JGK Zrt.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Baross téri felüljáró - kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Darvas Tamás
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Keleti pályaudvar (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mozgó, törött úttest burkolat kő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Budapest, Horánszky u. 1 (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Blaha Lujza téri tó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Blaha Lujza tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére