Megerősítésre vár

rossz égő a forgalomirányító lámpában

Bp 2. kerület Kelemen László utca Hüvősvölgyi kereszteződésében a Kelemen László utcában az egyenesen menő sávban a sárga lassan egy hónapja nem világít.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kelemen László utca

Hozzászólások

  • Dudas Peter visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a II. Hűvösvölgyi út - Kelemen László utca csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST K...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dudas Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére