Megerősítésre vár

Esőzés után nem működő lámpa - érdeklődés

Anonim Járókelő

Szeretnék érdeklődni hogy a Keresztúri út és Kerepesi út elágazásában lévő lámpa miért áll ki hibára kisebb esőzés után is. Katasztrófális ami ilyenkor ott történik, különösen a délutáni csúcsban amikor a Keresztrúri út is beáll és mindenki vakon jön a Szentmihályi útról..

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kerepesi út 75

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozással a 2023. november 20-án kelt megkeresésére a Budapest X. kerület, Szentmihályi út - Kerepesi út csomópontban észlelt, nem működő jelzőlámpákkal kapcsolatban a követke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Városszerte sok lámpára sajnos igaz ez kb. Esik és sárgán elkedenek villogni sajnos.
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére