Megoldásra vár

Növényládát lehetne?

FRISSÍTÉS: 2023.12.05.

A Bejelentő további képeket csatolt.

-----

Van itt ez a kis járda az utca elején, ahogy megszűnik a sáv. Van rajta egy kisebb kaspó szerű beton valami, ami tele van kövekkel.
Ehelyett lehetne valami nagyobb növényládát iderakni, növénnyel?
Egyrészt ez nem túl szép, másrészt nem is elég nehéz, mindig el van tolva és a helyén pedig autók parkolnak.
Nagyobb láda kellene, valami olyasmi, mint ami a zene háza előtt van.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Benczúr u. 48

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A jarokelo.hu/133991 számú jelentéséhez a korábban megküldött
    válaszunkat az alábbira szeretnénk módosítani:

    Kedves Járókelő!

    A bejelentése által érintett burkolt felületen növényláda kihelyezéséne
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Járókelő!

    A bejelentése által érintett burkolt felületen növényláda kihelyezésének
    lehetőségét abban az esetben tudjuk megvizsgálni, ha arra az ott lévő
    kapubehajtóval rendelkező társasház p
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés leírását "Van itt ez a kis járda az utca elején, ahogy megszűnik a sáv. Van rajta egy kisebb kaspó szerű beton valami, ami tele van kövekkel. Ehelyett lehetne valami nagyobb növényládát iderakni, növénnyel? Egyrészt ez nem túl szép, másrészt nem is elég nehéz, mindig el van tolva és a helyén pedig autók parkolnak. Nagyob...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendetlen környezet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Nyugati pályaudvar (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Esnek le a tájékoztató matricák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Liszt Ferenc tér (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fahely buszmegalloban

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Vörösmarty utca M (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére