Megoldott

Sasadi óvoda járdája

Anonim Járókelő

A Sasadi óvoda járdáján szeretném kérni a levelek összesöprését.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dayka Gábor u. 3

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Sasadi Óvoda visszajelzése alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    T. Járókelő!
    Köszönöm értesítésüket! A hétvégén készült fotóra reagálva szeretném jelezni, hogy a köznevelési intézmények hétvégén zárva tartanak, munkatársaink hétfőtől péntekig, reggel 6-tól 18 órái
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Sasadi Óvoda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Koszos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Rétköz u., Eleven Center (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Fán akadt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére