Megoldott

Járdán parkolás

Anonim Járókelő

Szinte állandóan a járdán parkol valaki a Haller utca 17 előtt, sokszor akadályozva a gyalogosok közlekedését is.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Haller u. 17

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma ugyanúgy folyamatosan fennáll, jelenleg leginkább a Haller utca 15. előtt.
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A Rendészeti Igazgatóság közterület-felügyelői a bejelentést követően végzett helyszíni hatósági ellenőrzések során jogsértést tapasztaltak, így minden alkalommal megtették a szükséges intézkedéseket,...
  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Rendszeres járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Dékán utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rendszeres járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére