Válaszra vár

Kiálló fedlap

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023.12.01

A Magyar Telekom válasza:
,,Nem Magyar Telekom tulajdon."

-----

FRISSÍTÉS: 2023.11.29.

A Budapest Közút válasza:
,,A I. kerület, Sztehlo Gábor rkp.-on található botlásveszélyes fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti."

--------------------

FRISSÍTÉS: 2023.11.23.

Az E.ON válasza:
"A jelzett akna fedlap nem társaságunk tulajdona."

-----

Jelzett helyszínen lévő fedlap veszélyesnek tűnik, teljesen kiáll.
(Ennek a szegény, félbevágott fának is kérdéses itt a létjogosultsága, valószínűleg már csak a burkolatot nyomja szét).
Kérjük az Illetékest, hogy ellenőrizze és javítsa a fedlapot!
A fa kivágása is javasolt, valószínűleg tervezetlenül növekedett meg, erre nem alkalmas helyszínen. Pótlása edényben élő fával lenne célszerű.

Pontos helyszín:
47.50338396563834, 19.040026779433795

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, G23R+C23

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 407687/2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére, továbbá
    l
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.11.29.: Nem Budapest Közút. -------------------------------- FRISSÍTÉS: 2023.11.23. Az E.ON válasza: "A jelzett akna fedlap nem társaságunk tulajdona." ----- Jelzett helyszínen lévő fedlap veszélyesnek tűnik, teljesen kiáll. (Ennek a szegény, félbevágott fának is kérdéses itt a létjogosultsága, valószí...

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdon.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.11.23. Az E.ON válasza: "A jelzett akna fedlap nem társaságunk tulajdona." ----- Jelzett helyszínen lévő fedlap veszélyesnek tűnik, teljesen kiáll. (Ennek a szegény, félbevágott fának is kérdéses itt a létjogosultsága, valószínűleg már csak a burkolatot nyomja szét). Kérjük az Illetékest, hogy e...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A I. kerület, Sztehlo Gábor rkp.-on található botlásveszélyes fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.

    Forgalomtechnikai Igazgatóság

    e-mail: bud...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő fedlap veszélyesnek tűnik, teljesen kiáll. (Ennek a szegény, félbevágott fának is kérdéses itt a létjogosultsága, valószínűleg már csak a burkolatot nyomja szét). Kérjük az Illetékest, hogy ellenőrizze és javítsa a fedlapot! A fa kivágása is javasolt, valószínűleg tervezetlenül növekedett ...

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyszám: 6301700/DSELHCSNS/552117/2023/H
    Ügyfélkapcsolat száma: 100067877637

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A jelzett akna fedlap nem társa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére