Megoldásra vár

Kaptató - Törökugrató pad

A Kaptató sétányon a Törökugrató utcánál egy pad eldőlt és szétesett.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Törökugrató u. 16

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Márton Áron tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Növényi hulladék a zöldterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kocsis utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére