Megoldott

Tilosban parkolás

Anonim Járókelő

Budapest XI. Baranyai utca 3 előtt napi rendszerességgel, főleg a késő délutáni órákban az ELMŰ előtt szabálytalanul parkoló autó. Hosszú, hosszú ideje fennáll ez a probléma, illetve a járdára is felállnak. Senki soha nem intézkedik, közterület felügyeletnek többször jelezve sem lett orvosolva a probléma. Fokozott ellenőrzést kérünk.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Baranyai u. 2

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    HIV.SZ: 00133904

    Az 2023. december 28. napon, Újbuda Közterület-felügyelete részére, elektronikus úton továbbított beadványával kapcsolatosan mellékletben megküldöm a válaszlevel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Rahó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöld szétparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére