Megoldott

Illegális szemét

Homoktövis természetvédelmi területen két illegális szemétlerakó.
A feltöltött képekben benne van a pontos gps koordináta.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez miért van akkor megoldva???
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mi 2014. szeptember 20-án voltunk arra, ugyanígy jártunk: beljebb, már az M0 közelében hajléktalan tanya van, mi is visszafordultunk. Nagyon szomorú.
  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt azóta valami változás ezen a területen?
    Üdv, admin
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még annyi plusz információm van, hogy az erdőben láttunk egy homeless bunkert, így a családdal visszafordultunk.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az illegális hulladék-elhelyezés kapcsán indított ügyben az érintett ingatlan tulajdonosát felszólítottuk a hulladék elszállítására, illetve a természetes állapot helyreállítására...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Lemenettem az egyik képet, de abban nem voltak koordináták, szerintem a portálmotor a kép átkonvertálásakor elnyeli az EXIF adatokat.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    zajvédő erdő telepítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megrongálódott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Orbán Gábor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tófalva utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyek a játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére