Megoldott

Parkolás

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.11.20.
A VI. Kerületi Önkormányzat válasza:
“A bejelentéssel kapcsolatban tájékoztatom, hogy a jelzett terület (Teréz
krt 1-3.) Budapest Főváros Önkormányzata kezelésében van”

________________

Tisztelt Illetékes!

Így a bringaút és a Bubi állomás is használhatatlan, bár ha a bringások a kocsisávot használják ezek után, csak magukra vessenek.

Köszönjük a munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 1-3

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Rendészeti Osztály"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! Így a bringaút és a Bubi állomás is használhatatlan, bár ha a bringások a kocsisávot használják ezek után, csak magukra vessenek. Köszönjük a munkájukat!"-ról "FRISSÍTÉS 2023.11.20. A VI. Kerületi Önkormányzat válasza: “A bejelentéssel kapcsolatban tájékoztatom, hogy a jelzett terület (Teré...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentéssel kapcsolatban tájékoztatom, hogy a jelzett terület (Teréz
    krt 1-3.) Budapest Főváros Önkormányzata kezelésében van, kérjük
    szíveskedjen feléjük továbbítani a bejel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Rendészeti Osztály

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Rendszeres járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Dékán utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rendszeres járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolóóra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére