Megoldásra vár

Járda balesetveszélyes!

A járdát a fa gyökerei feltolnyomta. Ez a szakasz balesetveszélyes, sötétben nem is látni világítás meg messze van.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Vas Gereben u. 144

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIX. kerület KÖZPARK NKft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Bejelentését nyilvántartásba vettük, vélhetően a javítás a jövő évben fog megtörténni.

    From: Info Közpark >
    Sent: Sunday, November 19, 2023 2:35 PM
    To: Köztisztaság Közpark >
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Szabó Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére