Megoldásra vár

A piac szégyenfoltja

Szeretnék érdeklődni, hogy a fotókon láltható szigetnek és az ott tapasztalható áldatlan állapotnak mi lesz a sorsa? Alsó hangon 4-5 éve rohad itt minden, de mostanra eljutottunk odáig, hogy már a gyalogos forgalom is az úttestre van kényszerítve.
Kérem, legyenek szívesek felszámolni a pódiumot, az üres kioszkot, a reklámhordozókat és a reklámokat, illetve ezt a klaviatúrát: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/65663/mi-ez amit már 3,5 évvel ezelőtt is kértem Önöktől. Hiába...
Olyan szép és rendezett kerületben élünk, miért kell ennek a mini Balkánnak itt lennie velünk?

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Sashalmi tér 150

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt bejelentő! A jövő évi költségvetésünkben fog szerepelni ennek a területnek az átépítése. Addig türelmüket kérjük.
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Ferde tábla.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Olga utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Vakító reflektorok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Olvashatatlan tájékoztató tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére