Megoldott

12.ker. Bela Kiraly ut, vizomles

A 12.ker Bela kiraly uton a Cinege ut fele omlik a viz! Nem tudom, hogy onok tudnak-e rola!!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, XII. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A Fővárosi Vízművek a bejelentéstől számított 1 éven belül javította a jelzett hibát.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy munkatársaink a valószínűsíthetően vezeték-meghibásodás okoz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Gal Endre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Folyik a tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ván Bálint
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nagyenyed utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Budapest József körút 69. fszt. 1 (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Rhédey utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére