Megoldatlan

Kérdések az utcai növényekről

Három dolgot szeretnék az Epreskerttől az Andrássyig tartó zöldítéssel kapcsolatban kérdezni/említeni:
- úgy látom, az egyik fa meghalt
- úgy látom, az egyik zöld növény meghalt
- az üres kerítéses ágyásokba kerül majd valami?

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajza u. 41

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére