Megoldott

Megdőlt tábla

Bródy/Szentkirályi sarkon a gyógyszertár mellett félig kidőlt a képen látható KRESZ tábla. Az intézkedést előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Szentkirályi u. 19

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar János hozzászólt a bejelentéshez.

    Beton pollert az oszlop elé. Sárga - fekete szinnel, fenyvisszaverő elemekkel.
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész van, pár napja helyreállították.
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére