Megoldott

Járdán parkolás

Anonim Járókelő

A kép a XXII. kerület Rózsakert utcában készült, a Rákóczi utcai kereszteződésnél. Nem a belvárosban, hanem egy kertvárosi utcában. És itt nem lehet elférni egymás mellett ketten, babakocsit tolva, mert a járdán áll a kocsi és nem a saját kertben parkol.
Ugyan ahhoz nincs közünk, hogy ki mit tart a kertjében, de ha nincs hely ott parkolnia a saját autóval, mert a medence fontosabb, azt akkor sem ilyen módon kéne megoldania a közös terület kárára. A hatóságoknak meg nem kéne az ilyenek mellett szó nélkül elmennie.
A bal oldali autó pl. egy olyan ház előtt áll, aminek a kertjében vagy 15 autó van. Talán keressenek a telken a 16. bádogdoboznak is helyet.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Rózsakert u. 37

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma a mai napig fennáll. Ha ezt ellenőrizték, akkor nem volt túl meggyőző a dolog.
  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerületi Polgármesteri Hivatal válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük a bejelentést! A bejelentésben szereplő útszakaszt a közterület-felügyelők több alkalommal ellenőrizték. Az ellenőrzés során, ha szabálysértést, vagy szabályszegést tapas...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sem az illetékes közterület felügyelet, sem a felettes szerveként a XXII. kerület nem reagált a dologra.
    Ezzel azon kívül, hogy totál ignorálják a dolgot az is a probléma, hogy nekik függetlenül a be...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A járda a gyalogosoké

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Játék utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megállni tilos tábla figyelmen kívül hagyása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán megközelíthetetlen ovi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Rákóczi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére