Megoldott

Beszakadt járda

12.kerület Tartsay Vilmos U 15 előtt a járda a parkoló részén erősen megsüllyedt/beszakadt

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Tartsay Vilmos u. 15

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kamarás Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijavították a hibákat!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára. Válaszukig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,

    Varga Ágnes
    kommunikációs munkatárs

    Budapest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Kamarás Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Stromfeld Aurél út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Tönkretett járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Béla király út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére