Megoldott

Roncsautó, P+R természetvédelmi terület mellett

Anonim Járókelő

Hónapok óta időzik a képen látható roncsautó közterületen, ami nem mellesleg természetvédelmi terület. További témaindító információ: ez az erdővel határos útszakasz a környékre dolgozni járók kedvenc P+R helye is. Ezt az utcát is bele kéne venni a Hegyvidéki Önkormányzat új parkolási rendszerébe: "A Hegyvidéki Önkormányzat bejelentette, hogy új parkolási rendszert vezet be, amely kizárólag a helyi lakosok számára biztosít parkolóhelyeket. A rendszer célja, hogy megkönnyítse a helyben lakók számára a parkolást, és csökkentse a parkolási problémákat a fizetős parkolási övezet határán élők számára."

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Gaál József út 17b

Hozzászólások

  • Á L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autót elszállították. Köszönönjük.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A tulajdonost felszólítottuk a jármű eltávolítására. Amennyiben ennek nem tesz eleget, intézkedünk az elszállítása felől.

    Tisztelettel:

    Hegyvidéki Rendészet

    Budapest Főváros XI
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Cenzúrázott változatban a mai állapot:
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai állapot változatlanul, alább:
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Roncsautó (és önjelölt P+R) a Kissvábhegy természetvédelmi területe mellett"-ról "Roncsautó, P+R természetvédelmi terület mellett"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Hegyvidéki Rendészetre. Válaszukig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,

    Varga Ágnes
    kommunikációs munkatárs

    Budapest Fő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy átlagos hétköznap az erdő mellett.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Peugeot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Gaál József út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyatott Honda autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Pagony utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére