Megerősítésre vár

nem látható tábla

Köbölkút/Alsóhegy út sarkán sem a kötelező haladási irány, sem a sebességkorlátozás nem látható. A közlekedési jelzőtábláknak - alapszabály szerint látszania kell. Itt mind a villanyoszlop melletti kötelező haladási irányt jelző tábla, mind a fehér autónál lévő 40 km/h-s sebességkorlátozó tábla legfeljebb sejthető.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Alsóhegy u. 36

Hozzászólások

  • Kornél Schwarcz visszajelzésére vár.

  • Kornél Schwarcz hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyanítom ezt azért tél tábornok 3 hónapra megoldja.
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés leírását "Köbölkút/Alsóhegy út sarkán sem a kötelező haladási irány, sem a sebességkorlátozás nem látható."-ról "Köbölkút/Alsóhegy út sarkán sem a kötelező haladási irány, sem a sebességkorlátozás nem látható. A közlekedési jelzőtábláknak - alapszabály szerint látszania kell. Itt mind a villanyoszlop melletti köt...

  • Kornél Schwarcz hozzászólt a bejelentéshez.

    A közlekedési jelzőtábláknak - alapszabály szerint látszania kell. Itt mind a villanyoszlop melletti kötelező haladási irányt jelző tábla, mind a fehér autónál lévő 40 km/h-s sebességkorlátozó tábla l...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Kornél!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben pontosítsd bejelentésed leírását, hogy ezzel is segítsük az illetékes gyors és hatékony munkavégzését.
    Ha 30...
  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Kornél Schwarcz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Márton Áron tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Növényi hulladék a zöldterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kocsis utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére