Megoldott

Elfordult tábla

FRISSÍTÉS 2024.01.28.:
A bejelentőnktől az alábbi plusz információk és fotók érkeztek az üggyel kapcsolatban:

"Sajnos megint elfordult. Lehet hogy a nagy szélben. Jó lenne, ha mindkét pánttal rögzítenék, nem csak az egyikkel."

-----

Elfordult a KRESZ tábla a kerékpárútnál.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Bakancsos utca

Hozzászólások

  • Á L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés leírását "Elfordult a KRESZ tábla a kerékpárútnál."-ról "FRISSÍTÉS 2024.01.28.: A bejelentőnktől az alábbi plusz információk és fotók érkeztek az üggyel kapcsolatban: "Sajnos megint elfordult. Lehet hogy a nagy szélben. Jó lenne, ha mindkét pánttal rögzítenék, nem csak az egyikkel." ----- Elfordult a KRESZ tábla a kerék...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos megint elfordult. Lehet hogy a nagy szélben. Jó lenne, ha mindkét pánttal rögzítenék, nem csak az egyikkel.
  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére