Válaszra vár

Megrongálódott csatornafedelek a Déli pályaudvarnál

Anonim Járókelő

Tisztelt Önkormányzat!
A képen látható szögletes fedlap illetékését keressük, a Közműtérkép alapján telekommunikációs hálózat része volt, de már nincs hozzá szolgáltató társítva, feltételezhetően elbontották, az aknát meg otthagyták. Segítségüket előre is megköszönve,

Tisztelettel:
a Járókelő csapata
------------
FRISSÍTÉS: 2024.01.08.
Telekom válasza:
"Nem Magyar Telekom tulajdon."
-------------
Tisztelt Telekom!

A szögletes fedlap illetékését keressük, a Közműtérkép alapján telekommunikációs hálózat része volt, de már nincs hozzá szolgáltató társítva, feltételezhetően elbontották, az aknát meg otthagyták. Segítségüket előre is megköszönve,

Tisztelettel:
a Járókelő csapata

FRISSÍTÉS 2024.01.04.:

ELMŰ hálózati Kft:
"A tárgyi bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapította, hogy az Ön által említett fedlapok nem az elosztóhálózat részei, nem Társaságunk tulajdona."

-------------

FRISSÍTÉS 2023. 12. 18.

BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:

Hivatkozva a 2023. november 22-én kelt I. ker. Alkotás utca – Déli pályaudvarnál található fedlap hibával kapcsolatos bejelentésére, az alábbi tájékoztatást adjuk: Útellenőri Szolgálatunk rendszeresen ellenőrzi az üzemeltetésünkben lévő úthálózatot és a beavatkozást igénylő hibák megszűntetése érdekében a szükséges intézkedéseket megtesszük. A bejelentésben szereplő szerelvény nem tartozik a Társaságunk által üzemeltetett létesítmények közé. A fedlap meghibásodását jeleztük az illetékes ELMŰ Hálózati Kft. felé.

_____________________

FRISSÍTÉS 2023. 11. 22.

A Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. válasza:

"A megadott helyszínen található szögletes fedlap nem a közcsatornához tartozik, azt nem társaságunk üzemelteti. A másik fedlapot és aknát munkatársaink megvizsgálták és megállapították, hogy az tartja az eredeti beépítés szintjét, állapota megfelelő. A fedlap körül kialakult burkolathiba nincs összefüggésben a csatornahálózattal, ezért a probléma megoldása érdekében nem áll módunkban intézkedni."

_____________________

A Déli pályaudvarnál van egy csatornafedél, amit korábban már javítottak, viszont ez a javítás megrongálódott, és nagyon be van mélyedve. Mindhárom súlyos úthiba közel van egymáshoz, ezért nem jelentettem be őket külön-külön.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Alkotás u. 36

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 24031/2024-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztelet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.01.08. Telekom válasza: "Nem Magyar Telekom tulajdon." ------------- Tisztelt Telekom! A szögletes fedlap illetékését keressük, a Közműtérkép alapján telekommunikációs hálózat része volt, de már nincs hozzá szolgáltató társítva, feltételezhetően elbontották, az aknát meg otthagyták. Segítségük...

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Telekom! A szögletes fedlap illetékését keressük, a Közműtérkép alapján telekommunikációs hálózat része volt, de már nincs hozzá szolgáltató társítva, feltételezhetően elbontották, az aknát meg otthagyták. Segítségüket előre is megköszönve, Tisztelettel: a Járókelő csapata FRISSÍTÉS 2024.01.04...

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdon.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023. 12. 18. BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza: Hivatkozva a 2023. november 22-én kelt I. ker. Alkotás utca – Déli pályaudvarnál található fedlap hibával kapcsolatos bejelentésére, az alábbi tájékoztatást adjuk: Útellenőri Szolgálatunk rendszeresen ellenőrzi az üzemeltetésünkben lévő úthálózatot ...

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyszám: 6301700/DSELHCSNS/593956/2023/H
    Ügyfélkapcsolat száma: 100068625090

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Köszönjük, hogy kérésükkel hozz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.11.22.: A FCSM válasza: "A megadott helyszínen található szögletes fedlap nem a közcsatornához tartozik, azt nem társaságunk üzemelteti. A másik fedlapot és aknát munkatársaink megvizsgálták és megállapították, hogy az tartja az eredeti beépítés szintjét, állapota megfelelő. A fedlap körül kialakul...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "E.ON"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés leírását "A Déli pályaudvarnál van egy csatornafedél, amit korábban már javítottak, viszont ez a javítás megrongálódott, és nagyon be van mélyedve. Mindhárom súlyos úthiba közel van egymáshoz, ezért nem jelentettem be őket külön-külön."-ról "FRISSÍTÉS 2023.11.22.: A FCSM válasza: "A megadott helyszínen található szögle...

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen található
    szögletes fedlap nem a közcsatornához tartozik, azt nem társaságunk
    üzemelteti. A másik fedlapot és aknát munkatá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére