Megoldott

Elhagyott autó Újpesten

Anonim Járókelő

T Járókelő !

Hónapok óta látom ezt az elhagyott autót.
Nem is értem ,a Spar miért nem jelentette idáig.
Most volt nálam telefon ,amivel képet készítettem róla.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Megyeri út 236

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    SPAR válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • SPAR Magyarország válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Levélíró!

    Köszönjük, hogy megkerested a SPAR Magyarországot!

    Véleményed, észrevételed fontos számunkra. Amennyiben panasszal éltél saját üzemeltetésű áruházainkkal (SPAR és City SPAR szuper
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: SPAR Magyarország

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet"-ról "SPAR Magyarország"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Rover

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Székes utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Mitsubishi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Ducato

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Sárpatak utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére