Megoldott

Giga kátyúk "féltengelygyilkos"

Anonim Járókelő

Csepeli úton, az m0-ás irányában, az Almafa utca előtt hónapok óta GIGAkátyúk keserítik meg az arra közlekedőket! A kérdésem, hogy mégis mikor fogják javítani?

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Budapest

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Betömték! Köszönjük
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolóban lévő kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Görgey Artúr tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sok kis kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gudenus László
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kátyú a zebrán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gudenus László
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére