Megerősítésre vár

Hiányzó 2 db fa

Hiányzik 2 db fa.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, József Attila u. 29

Hozzászólások

  • Novotny T visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A „JAROKELO-BUDAPEST- 00133706” azonosítójú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatom:

    A bejelentésben foglalt, félköríves, keramittal szegélyezett fahely beültetése közmű-okok mia
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ősz utcai kutyafuttató

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ősz utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    elhanyagolt kiskert

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kutya futtató

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pamacs Panna
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ősz utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére