Megoldásra vár

Szakadék

FRISSÍTÉS: 2023.12.21.
A Bp. Közút válasza:
"A bejelentésben szereplő közterület nem tartozik a Társaságunk által kezelt hálózathoz, a hiba javításával kapcsolatban a Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Kft., mint a terület üzemeltetője illetékes eljárni."

-----

Budapest 21. Kerület Kossuth Lajos utca Ady Endre út kereszteződés keleti oldalán egy Grand Canyon. Nem nagyon lehet kikerülni sem.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Ady Endre út 16

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/51/1/2024/V4 Ügyintéző: Tóthné Egri Judit

    Tájékoztatjuk, hogy Útkarbantartási Csoportunk a bejelenté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "Budapest 21. Kerület Kossuth Lajos utca Ady Endre út kereszteződés keleti oldalán egy Grand Canyon. Nem nagyon lehet kikerülni sem."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.12.21. A Bp. Közút válasza: "A bejelentésben szereplő közterület nem tartozik a Társaságunk által kezelt hálózathoz, a hiba javításával kapcsolatban a Csepeli Városgazd...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy új bejelentés alapján még mindig megvan a kátyú.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Koródi Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gázcsap mellett mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Festő utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Óriási kátyúk a térnél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Rákóczi tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére