Megoldásra vár

Nagy kátyú a Posztógyár utcában.

Anonim Járókelő

Szeretnék bejelenteni egy nagy kátyút a Posztógyár utca 10. szám (AutoDigit) előtt. Esős időben, ha megtelik vízzel, az autósok sajnos emiatt lefröcskölik a járókelőket. Köszönettel!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Posztógyár u. 10

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/3146/1/2023/V4 Ügyintéző: Tóthné Egri Judit

    A bejelentésben szereplő területen a kátyúzási m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gázcsap mellett mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Festő utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Óriási kátyúk a térnél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Rákóczi tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Több, kisebb kátyú egymás mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére