Megoldott

Kerékpár roncs

Tárolóban ez a kerékpár roncs, kérjük eltávolítani.
Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy intézkedni szíveskedjenek. Előre is köszönöm!

Rossz cím. V. kerület Piarista és Galamb utcák sarkán található.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Piarista u. 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott
  • Zemkó Szonja visszajelzésére vár.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közterület-felügyelet várhatóan jövő héten eltávolítja a kerékpárroncsot.

    Üdvözlettel,
    [varosuzemelteto logo_email]
    1051 Budapest, Nádor u. 36.
    Tel.: +36 1 327 7450

    Ezen üzene
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető"-ra.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés leírását "Tárolóban ez a kerékpár roncs, kérjük eltávolítani. Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy intézkedni szíveskedjenek. Előre is köszönöm!"-ról "Tárolóban ez a kerékpár roncs, kérjük eltávolítani. Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy intézkedni szíveskedjenek. Előre is köszönöm! Rossz cím. V. kerület Piar...

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Clark Ádám tér, 1013 Hungary (47.49815774, 19.04037320, 16)"-ról "Budapest, Piarista u. 2, 1052 Hungary (47.49306878, 19.05172711, 19)"-ra.

  • Zemkó Szonja hozzászólt a bejelentéshez.

    Rossz cím. V. kerület Piarista és Galamb utcák sarkán található.
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Zemkó Szonja bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Elhagyott autó a Nádor utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet
    Nádor utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó teli büntetéssel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Kövér Lajos utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére