Válaszra vár

Balesetveszély

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.01.15.
Önkormányzati válasz:
"Tisztelt Járókelő!

A nevezett park Budapest Főváros (Főkert) kezelésében van.
Mindazonáltal a teljes átépítés előkészítése folyamatban van.

Tisztelettel:

Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatal"

-----------
Tisztelt Járókelő!

Hónapok óta elhasználódott több helyen is a burkolat. Látszik, hogy ki lett táblázva, de nem helyénvaló, hogy nem lehet javítani augusztus óta. Valamint, 3-4 hónap alatt tönkremegy. Miért nincs rendesen karbantartva? Mellesleg ahol nincs kijelölve, ott is több helyen be van szakadva, balesetveszélyes az egész.

Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy intézkedni szíveskedjenek. Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest Széchenyi lánchíd

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Járókelő! Hónapok óta elhasználódott több helyen is a burkolat. Látszik, hogy ki lett táblázva, de nem helyénvaló, hogy nem lehet javítani augusztus óta. Valamint, 3-4 hónap alatt tönkremegy. Miért nincs rendesen karbantartva? Mellesleg ahol nincs kijelölve, ott is több helyen be van szakadva, balesetveszélyes ...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A nevezett park Budapest Főváros (Főkert) kezelésében van.
    Mindazonáltal a teljes átépítés előkészítése folyamatban van.

    Tisztelettel:

    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére