Megoldásra vár

Graffitis automata

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő jegyautomata rongált, graffitis.

Kérjük az Illetékest, hogy tisztítsa meg az automatát!

Pontos helyszín:
47.50527305052828, 19.062925234532837

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Oktogon 1

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0051879/2023
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00133554

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy azt továbbítottuk üzemeltető...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált utasváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Zuhatag sor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Firkált szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Tímár utca H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére