Megoldott

Szemétkupac a bringaút mellett

FRISSÍTÉS 2023. 12. 04.

Bejelentő visszajelzése:

A hely egy "rendszeresített" szemétlerakónak tűnik, ismételten tele van szeméttel...

_____________________

FRISSÍTÉS 2023. 11. 17.

Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió válasza:

Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen engedély nélkül lerak, elhelyez, vagy nem a kijelölt lerakóhelyen rak le vagy helyez el, szabálysértést követ el, melynek büntetése hatósági eljárás megindulása esetén 150.000 Ft-ig terjedhet. Az ilyen szabálysértést elkövetőkkel szemben az illetékes hatóságok jogosultak intézkedni. Ezzel kapcsolatos bejelentését az alábbi linken található elérhetőségek valamelyikén teheti meg: http://www.fori.hu/felugyeletek-hirei

_____________________

FRISSÍTÉS 2023. 11. 13.

XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza:

A bejelentésben szereplő terület nem a Csepeli Önkormányzathoz tartozik, ezért nem a Csepeli Városgazda feladata az itt elhelyezett illegális hulladék eltakarítása. Visszatérő problémáról van szó. Az FKF Zrt. kollégái a saját ütemezésük alapján időnként a megjelölt helyszínen kihelyezett szemetet elszállítják. Panaszát illetékességből továbbítottuk az FKF Zrt. felé, melynek elérhetősége: 'fkfzrt@fkf.hu'.
_____________________

A kérdéses szemétkupac ott van már néhány hónapja (vagy ha nem, akkor valaki rendszeresen ide hordja a szemetét). Bármelyik is az igazság, egyik sem OK!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Pöltenberg u. 42

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Csepel Közterület-felügyelet Csepel Közterület-felügyelet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Csepeli Közterület-felügyelet a szemetet elszállíttatni nem tudja, kérjük továbbítani a Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divíziónak.

    Üdvözlettel:
    Csepeli Közterület-felügyelet
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023. 11. 13 XXI. kerület válasza: "Panaszát illetékességből továbbítottuk az FKF Zrt. felé" ------------------------- A kérdéses szemét kupac ott van már néhány hónapja (vagy ha nem, akkor valaki rendszeresen ide hordja a szemetét). Bármelyik is az igazság, egyik sem OK!"-ról "FRISSÍTÉS 2023. 12. 04. B...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "szemét kupac a bringaút mellett"-ról "Szemétkupac a bringaút mellett"-ra.

  • eltávozott/lelépett felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    A hely egy "rendszeresített" szemétlerakónak tűnik, ismételten tele van szeméttel...
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterülete
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "A kérdéses szemét kupac ott van már néhány hónapja (vagy ha nem, akkor valaki rendszeresen ide hordja a szemetét). Bármelyik is az igazság, egyik sem OK!"-ról "FRISSÍTÉS: 2023. 11. 13 XXI. kerület válasza: "Panaszát illetékességből továbbítottuk az FKF Zrt. felé" ------------------------- A kérdéses szemét kupac ...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Iktatószám:1/3131/1/2023/V4
    részére Ügyintéző: Kováts Péterné
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • eltávozott/lelépett felhasználó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére