Megoldásra vár

Sérült pollerek

Anonim Járókelő

A múzeum körúton az ELTE mellett több poller is sérült (ferde, görbe).

Kérjük ezek javítását. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Múzeum krt. 10

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A parkolásgátló oszlop helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elfordult táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőbányai út / Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kint hagyott zsákutca tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szigony utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére