Megoldatlan

Népligeti fitnesz pálya ismertető táblája eltörött

Fejlemény 2017.04.30.

Ígéret van, tábla még nincs. Engem azért érdekelne, hogyha már megígérték, mikor számíthatunk a táblára.
_______________________________________________________________________

Legyenek szívesek kicserélni a törött ismertető táblát. (A Soó Miksa sétányt nem tudtam kiválasztani a listából.)

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Soó Miksa stny.

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem készült el:
  • Sz. V. visszajelzésére vár.

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Miből lesz ez a tábla, hogy ennyi időbe kerül legyártani?! Viccelnek ezek velünk?
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 13343 számú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatjuk:
    A bejelentés helyszínén, Budapest, X. kerület, Soó Miksa sétányon található megrongálódott, „Népligeti fitnesz pálya i
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Legyenek szívesek kicserélni a törött ismertető táblát. (A Soó Miksa sétányt nem tudtam kiválasztani a listából.)"-ról "Fejlemény 2017.04.30. Ígéret van, tábla még nincs. Engem azért érdekelne, hogyha már megígérték, mikor számíthatunk a táblára. ___________________________________________________...

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ígéret van, tábla még nincs. Engem azért érdekelne, hogyha már megígérték, mikor számíthatunk a táblára.
    Újra tudjuk küldeni a bejelentést?
  • Sz. V. visszajelzésére vár.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ja, és ha a válasz öt hónap alatt született meg, akkor a gyártáshoz mennyi idő kellhet?
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát, bizony nem könnyű legyártani egy ilyen táblát.
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Még folyamatban van a tábla gyártása.
  • Sz. V. visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő visszajelzést küldött.

    Tisztelt Járókelő blog!

    Tárgyi bejelentésre, amely a Népliget fitnesz pálya, törött tájékoztató tábla cseréjére vonatkozott tájékoztatjuk, hogy az ismertető tábla gyártása folyamatban van. A tábla l
    ...
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem tettek ki új táblát. Várható egyáltalán vajon?
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték a sérült táblát. Remélem, hamarosan hozzák az újat.
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem vandálbiztos kivitelben készült.
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Túl sok volt a tesztoszteron.
  • Kis Pista hozzászólt a bejelentéshez.

    nem eltörött, hanem eltörték... Nagy különbség.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Budafoki út / Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Tönkrement kapu

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Pára utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére