Megoldott

Roncs

1223 Erzsébet királyné út 44, 46 szám előtt 1 éve elhelyeztek egy roncsautót, ami zavarja a lakókat, mert nem szép látvány és a parkolást is nehezíti.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Erzsébet királyné út 53

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt bejelentő! Köszönjük bejelentését! Az Erzsébet királyné 44-46 szám alatt előtti közterületen jelzett járművet megtalálták a Közterület-felügyeleti Csoport munkatársai. Az intézkedés során meg...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Suzuki a kereszteződésben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Budapest, Növény utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott kocsik - lejárt műszakival

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Vöröskúti határsor (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth Attila
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Pálfi János tér (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére