Megoldásra vár

Űrszelvénybe lógó faágak

Nagyobb méretű (szemétszállítás, katasztrófavédelem) járművek mozgását akadályozó, űrszelvénybe lógó faágak.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Szellőrózsa u. 12

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    KVO/431-7/2023

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettem a JAROKELO-BUDAPEST-00133386 számon a Budapest X. kerület, Szellőrózsa utca 12. számú ingatlan előtti közterületen található űrszelvénybe lógó faá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Mátyás Király bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fűben hagyott betontömb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Harmat utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Opauszki Márta
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eltört pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Bihari utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére