Megoldott

Befejezetlen járda betonozás!

Egy hónapja nem nyúltak hozzá,és közeledik a fagy! Megkèrnèm az illetékest hogy gondoskodjon a problèma megoldásáról! Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, F5F6+F9

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Tordai Richárd hozzászólt a bejelentéshez.

    Tiszteletem a problèmát megoldották! Köszönöm
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Tordai Richárd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Alámosott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kör alakú próbafuratok a járdában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szállás utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére