Megoldott

Elpusztult pad

Kérem az elpusztult pad szíves elszállítását. Esetleg javítását.
Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest Kelemen László utca

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Hűvösvölgyi úton Társaságunk nem tart fenn padokat. A bejelentett padot valószínűleg máshonnan hurcolták a helyszínre. Mivel a pad váz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Gazos szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt facsemeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Open Eye
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére