Válaszra vár

Hiányzó járda, utat elálló autók

Tisztel Illetékes!

A Stromfeld Aurél út 38. számnál minden este parkoló autók állják el a teljes utat a gyalogosok elől, így a gyalogosok az úttestre kényszerülnek, ez balesetveszélyes.

Kérem, hogy építsenek ki biztonságosan járható járdát a helyszínen, és előzzék meg a gyalogosok akadályozását.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Stromfeld Aurél út 38

Hozzászólások

  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    A KRESZ szerint „A járdán – részben vagy teljes terjedelemben – csak akkor szabad megállni, ha

    a) azt jelzőtábla vagy útburkolati jel megengedi,
    b) a jármű a járda szélességének legfeljebb a felét...
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Draskóczi Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    A képen is látszik, hogy van hely a kocsi feneke és a forgalmi sáv között, hiszen a járdaszegély meghosszabbításán belül van. Így az az állítás, hogy a "teljes utat" elállják, minimum tévedés, rosszab...
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára. Válaszukig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,

    Varga Ágnes
    kommunikációs munkatárs

    Budapest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére