Megoldatlan

10 éves reklám tábla

Anonim Járókelő

10 éves reklám tábla a villamos mentén. Mára már le is kopott a telefonszám egyik fele.
Kétes aktuális-e egyáltalán.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Ady Endre út 16e

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leesett a Kővirág 14–16 táblája

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Méhész utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szanaszét hordva a kavicsok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budafoki elágazás (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hónapok óta nem működik a WC

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Hajó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére